Mobilní aplikace pro tradery

Autor článku: 4. 6. 2013

Vážení přátelé,

nedávno jsem dostal iPhone a tak jsem se přirozeně začal shánět po aplikacích, které by mne pomohli s mou vášní v trading. Dnes bych se s vámi rád podělil o ty, které mne osobně zaujaly nejvíce a pravidelně je používám. Vynechám klasické aplikace jako TWS mobile nebo MetaTrader mobile, které většina z Vás jistě zná.

Podíváme se tedy na tři, které mne osobně sedly nejvíce.

 

1)      Market hours

Jednoduchá aplikace, která ukazuje zakládní věc – kolik je hodin, jaká je momentálně obchodní seance a kolik času zbývá do začátku / konce jednotlivých seancí. Je to spíše drobnost, ale zajímavá vzhledově a začátečníci ji ocení. Umí i signalizaci jednotlivých seancí.


Ke stažení zde.

 

2)      BLoomberg Anywhere

Tuto aplikaci používám asi nejvíce. A to ne kvůli grafům nebo kurzům. Aplikace umí pomocí push-up zpráv zobrazovat aktuální zprávy z trhů, což osobně oceňuji, pokud nejsem u platformy. Mám rychlé info o událostech a mohu se tak v případě potřeby kdykoli připojit k platformě přes mobil nebo notebook. Samozřejmě ale push up zprávy pro svou funkčnost vyžadují připojení k internetu.


Ke stažení zde.

 

3)      Trade interceptor

To nejlepší nakonec. Podle mne jedna z nejlepších mobilních platforem. Nabízí obrovské množství indikátorů (mimo jiné i indikátor, co rozpoznává svíčkové formace), možnost zakreslovat do grafu fibo úrovně, kanály, vyznačit si určité pásmo. Osobně oceňuji i možnost zobrazení 4 grafů na jedné ploše. Její velkou nevýhodou je, že ji nabízí velmi málo brokerů. Proto ji používám čistě pouze pro přehled o situaci na trhu. Je k dispozici i pro Android, rozhodně doporučuji vyzkoušet.


Ke stažení zde.

 

Na konci ještě najdete galerii s dalšími screeny.

Těším se na Vás u dalších článků a přeji úspěšný týden!

Štítky:

Napsat komentář

Finanční a komoditní komentáře z Chicaga pro vás připravila společnost Lembros logo