Nezmeškejte: Investice bez plánu je cestou bez mapy!

Autor článku: 28. 6. 2015

Už jsme to řešili několikrát: Zda se trading a investice dá naučit.
Z vlastní zkušenosti, z vlastní burzovní praxe a z vlastní edukativní činnosti vím, že to lze.
Mnoho z vás mi psalo dotazy a nápady, děkuji za ně moc.
Při přípravě kurzu jsem mnoho vašich nápadů využil.

Blíží se začátek Online kurzu.
Respektive za pár desítek hodin zavřeme brány kurzu.
Pak nebude minimálně rok možnost do tohoto kurzu vstoupit, protože se budu věnovat jen účastníkům kurzu.
Hodně lidí z tohoto serveru už v kurzu je, ale jistě někteří stále zvažují vstup.
V úterý skončí definitivně možnost vstupu, brány kurzu budou na rok zavřeny.

Proto sem dávám článek, který je určen k zítřejšímu zveřejnění na jiném serveru.
Hodně zdaru všem 🙂

____________________________________________

Trading a investování funguje, když používáme správné postupy a informace. Každý investor i burzovní obchodník ví, že kvalitní know-how je předpokladem pro úspěch.
Již za pár hodin startuje první Online kurzu o obchodování opcí. Je to příležitost, jak získat kvalitní postupy a strategie. Výhodou je, že kurz vede zkušený burzovní obchodník a že kurz bude formou krok-za-krokem.
Poslední možnost vstoupit do kurzu máte právě nyní.

Investování bez informací je jako bloudění bez mapy. Zkušení investoři potvrzují, že získání postupů není složité – horší to bývá s uvedením těchto postupů do praxe. Mnozí lidé sice shromáždí velké množštví informací, ovšem pouze malá část těchto lidí umí uvést poznatky také do praxe. Ověřování postupů v investiční praxi pak připomíná právě bloudění slepce.

Osvědčeným způsobem je získání kompletního know-how od investora, který již má zkušenosti. Proto jsou velmi oblíbené různé kurzy a semináře, nebo osobní mentoringy. Začínající investor si tak může ušetřit zdlouhavé hledání cest. Podmínkou úspěchu je, aby kurz připravil a vedl člověk, který má s danou oblastí praktické zkušenosti. Proto investoři vyhledávají mentoringy a kurzy, které vedou lidé s prokazatelnými výsledky v oboru.

Nyní startuje Online kurz obchodování opcí. Online kurz je rozvržen do osmi týdnů. Zájemci budou postupně seznamováni s kompletním know-how zkušeného opčního obchodníka Martina Kopáčka.
Martin připravil kurz tak, aby jej zvládli i naprostí začátečníci. „Od 1.července startujeme. Každý den uvolníme v členské sekci kurzu jedno krátké video. Obsahem bude vždy část výkladu, aby studenti nebyli zahlceni přemírou informací.“

K jednotlivým videím se bude možné libovolně vracet. „Nevadí, jestli den nebo týden nebudete u počítače. Videa budou v členské sekci nadále“, říká autor kurzu. Po celou dobu trvání kurzu budou mít studenti možnost diskutovat v uzavřeném vlákně na facebooku. „Všichni mají možnost zvládnou trading opcí od A do Z. Cesta k penězům je nyní otevřená, vše záleží na vůli a vytrvalosti“, říká autor kurzu.

Martin Kopáček se tradingu opcí věnuje řadu let.
Kromě vlastního obchodování vyškolil v posledních letech řadu lidí. Mnozí dosahují pozoruhodných výsledků. „Celé burzovní obchodování, aspoň ve stylu jak obchoduji já, je opravdu jen o vytrvalosti a o vůli uspět. Kdo má vůli, ten to zvládá. Je to vidět u řady lidí, kteří mými školeními již prošli.“, říká Martin Kopáček.

Kurz startuje už 1. července.
„Přihlášky do Online kurzu zastavíme ož za pár hodin. Kdo nebude včas na palubě, má minimálně rok smůlu. Je to prostě o akci. Kdo teď váhá, ten prováhá velkou šanci, kterou má právě teď před sebou.“ doplňuje Martin Kopáček.

Brány kurzu se uzavřou za pár desítek hodin. Pak se autor bude věnovat pouze studentům Online kurzu. Do kurzu již nebude možné letos vstoupit. Takže pokud hledáte „mapu cesty k ziskům“, máte právě nyní možnost takovou mapu získat v Online kurzu o obchodování opcí.

Podrobnosti o Online kurzu a formulář pro přihlášku najdete zde.

Štítky:

Napsat komentář

Finanční a komoditní komentáře z Chicaga pro vás připravila společnost Lembros logo