Vzdělávání

 

Obchodování na burze není výsadou úzkého okruhu zasvěcených, ani není třeba vysoký počáteční kapitál. K úspěchu vedou kvalitní informace a zkušenosti z reálného obchodování.

Řada knih se zabývá obchodováním na burze. Internet obsahuje nepřeberné množství informací.  Znamená to však stovky hodin samostudia,  začátečník často zabloudí do slepé uličky nepoužitelných teorií. Výsledkem je promarněný čas a následně ztracené peníze.

Existuje podstatně efektivnější cesta ke získání znalostí a potřebných zkušeností. Podle přání návštěvníků webu rozšiřujeme služby o praktické semináře a individuální konzultace. Naše semináře a individuální konzultace jsou připraveny na základě praktických zkušeností z vlastního obchodování na burze. Nezatěžujeme nadměrnou teorií, zaměřujeme se na praxi. Naši lektoři aktivně (a úspěšně) obchodují na burze, na vlastních účtech.
Učíme tedy jen to, co sami aktivně obchodujeme.


 

Opce – individuální celodenní konzultace
lektor: Martin Kopáček, vedoucí prodeje SILVERUM s.r.o., trader
cena: 6840,- Kč

Termín Vaší individuální konzultace domluvíte na info@silverum.cz nebo na infolince 602 494 828

Individuální celodenní konzultace je vždy pro jediného klienta – lektor se věnuje pouze vám. Tempo výkladu se přizpůsobí vašim potřebám, takže nemusíte mít obavy z toho, že vám něco „uteče“. Po absolvování konzultace budete nadále zdarma s lektorem po skype probírat dotazy, nápady atd. Tradingová konzultace vám tak zajišťuje trvalý informační servis.

Martin Kopáček obchoduje opce, používá jednoduché strategie s důrazem na minimalizaci rizika. Obchoduje opce na drahé kovy, i na indexy. Dozvíte se, jak opcemi zajistit příjem dokonce i z vašeho fyzického kovu! Strategie obchodování opcí jsou časově nenáročné, ke kontrole pozic stačí často jen pět minut denně.

Seznámíte s tím, co jsou opce a jak se používají. Dozvíte se, jaké fundamenty vám pomohou při efektivním výběru strategie a jak vyhodnotíte zajímavé obchody. Naučíte se omezit riziko na minimum. Získáte funkční obchodní systémy, které lektor s úspěchem obchoduje na svém osobním účtu.
Součástí konzultace je pracovní manuál.

S lektorem budete dál v kontaktu prostřednictvím skype podle vašich potřeb.

Proč právě opce?
Opce mají řadu výhod. Především umožňují (narozdíl od akcií) vydělávat i v době, kdy se trh nehýbe. Správně zvolené strategie generují zisk, přičemž není podmínkou správně určit směr trhu. Opce mohou vynášet vcelku stabilní měsíční příjem. Opce jsou časově nenáročné. Opce umožňují obchodování s minimálním rizikem a také s minimálním kapitálem. Opce mohou sloužit jako nástroj pro zajištění hodnoty (například u nakoupeného fyzického stříbra). Opce jsou velmi variabilní, lze je obchodovat s minimálním kapitálem.

Více informací k tradingovým konzultacím, průběhu a k výsledkům naleznete zde.

Pište na info@silverum.cz nebo volejte infolinku 602 494 828

Termín Vaší individuální konzultace si můžete již nyní domluvit na info@silverum.cz nebo na infolince 602 494 828

 

____________________________

 

 

 

 

XTB Akademie nabízí bezplatné vzdělávání pro začínající i zkušené, aktivní obchodníky na měnovém (forexovém), komoditním i akciovém trhu.

Každé úterý jsou online webináře určené pro začínající a středně pokročilé obchodníky. Každý čtvrtek pořádáme webináře pro pokročilé obchodníky. Každý týden můžete navíc sledovat tzv. Flash News, což jsou živé komentáře analytického týmu k aktuálnímu zveřejnění důležitých ekonomických zpráv a jejich dopadu na finanční trhy.

Aktuální termíny a přihlášení:

http://www.xtb.cz/xtb-akademie/seminare-a-webinare

 

Získejte knihu zdarma věnovanou FX tradingu:

 

 

 

 

Kniha je ke stažení zde

 


Finanční a komoditní komentáře z Chicaga pro vás připravila společnost Lembros logo