Vzdělávání

 

FAK250

Obchodování na burze není výsadou úzkého okruhu zasvěcených, ani není třeba vysoký počáteční kapitál. K úspěchu vedou kvalitní informace a zkušenosti z reálného obchodování.

Řada knih se zabývá obchodováním na burze. Internet obsahuje nepřeberné množství informací. Znamená to však stovky hodin samostudia, začátečník často zabloudí do slepé uličky nepoužitelných teorií. Výsledkem je promarněný čas a následně ztracené peníze.

Existuje podstatně efektivnější cesta ke získání znalostí a potřebných zkušeností. Naše online kurzy, workshopu a živé akce jsou připraveny na základě praktických zkušeností z vlastního obchodování na burze. Nezatěžujeme nadměrnou teorií, zaměřujeme se na praxi.

Naši lektoři aktivně (a úspěšně) obchodují na burze, na vlastních účtech.

Učíme tedy jen to, co sami aktivně obchodujeme: http://finakademie.cz

 

Pokud jde o základní pochopení fungování finančních trhů, doporučuji  kromě e-booku zdarma tyto články:

____________________________

 

 

 

 

XTB Akademie nabízí bezplatné vzdělávání pro začínající i zkušené, aktivní obchodníky na měnovém (forexovém), komoditním i akciovém trhu.

Každé úterý jsou online webináře určené pro začínající a středně pokročilé obchodníky. Každý čtvrtek pořádáme webináře pro pokročilé obchodníky. Každý týden můžete navíc sledovat tzv. Flash News, což jsou živé komentáře analytického týmu k aktuálnímu zveřejnění důležitých ekonomických zpráv a jejich dopadu na finanční trhy.

Aktuální termíny a přihlášení:

https://www.xtb.com/cz/online-webinare

 

Získejte knihu zdarma věnovanou FX tradingu:

 

 

 

 

 

 

Kniha je ke stažení zde

 


Finanční a komoditní komentáře z Chicaga pro vás připravila společnost Lembros logo